Matrace BIO pěna

Bio pěna je pěna s vlastnostmi studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazeny přírodními oleji, získávaných z rostlin SÓJA, ALOE VERA nevo VERENDA(český název SKOČEC OBECNÝ). Matrace s jádrem z BIO pěny mají lepší elasticitu, sníženou tlakovou deformaci a zvýšenou odrazovou pružnost. Díky vysokému podílu rostlinných olejů jsou velmi v...

Bio pěna je pěna s vlastnostmi studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazeny přírodními oleji, získávaných z rostlin SÓJA, ALOE VERA nevo VERENDA(český název SKOČEC OBECNÝ). Matrace s jádrem z BIO pěny mají lepší elasticitu, sníženou tlakovou deformaci a zvýšenou odrazovou pružnost. Díky vysokému podílu rostlinných olejů jsou velmi vhodné pro alergiky. Matrace mají vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Doporučujeme uložení na lamelový rošt, který podpoří jejich anatomické vlastnosti, je možné i použití v kombinaci s polohovatelným roštem, ale matrace kopíruje rošt pod zátěží (tj. pokud na matraci ležíte). Matrace s vyšším jádrem lze uložit na pevný (laťkový)rošt.

Zobrazit

Matrace BIO pěna Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Skvost ve vaší ložnici. Exkluzivní matrace střední tuhosti z nové kolekce matrací Ahorn z unikátní pěny s příměsí přírodního sójového oleje, který nahrazuje část polyolů obnovitelným přírodním olejem.  

  11 008 Kč
  do 3 týdnů
 • Překoná Vaše sny. Exkluzivní matrace z nové kolekce matrací Ahorn z unikátní pěny s příměsí přírodního sójového oleje, který nahrazuje část polyolů obnovitelným přírodním olejem.  

  11 008 Kč
  do 3 týdnů
 • Spaní pro náročné partnery. Oboustranná nelepená matrace z nové kolekce matrací Ahorn s unikátními pěnami s příměsí přírodního sójového oleje, který nahrazuje část polyolů obnovitelným přírodním olejem.  

  11 008 Kč
  do 3 týdnů
 • Lázně pro bolavá a namožená záda. Precizně propracovaná třívrstvá nelepená matrace s viscoelastickou pěnou z nové kolekce matrací Ahorn s unikátními pěnami s příměsí přírodního sójového oleje, který nahrazuje část polyolů obnovitelným přírodním olejem.  

  11 694 Kč
  do 3 týdnů
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek