Informace

Doprava ZDARMA

Slevy

Novinky

Obchodní podmínky

 

Potvrzení objednávky: Po odeslání objednávky Vám přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky. Pokud Vám tento email nepřijde, prosím kontaktujte nás na náš email info@dontis.cz nebo od 9:00 do 17:00 hod. na tel.: 317 711 086. Po zpracování Vaší objednávky Vám bude zasláno potvrzení naším pracovníkem s předpokládaným termínem dodání. Prodávající je povinen vyrozumět kupujícího bez zbytečných odkladů, že jeho dodávka nebude uskutečněna v potvrzeném termínu a zaváže se, že zboží dodá v náhradním termínu, který nesmí být delší než 30 pracovních dnů od původně sjednaného termínu dodání zboží. V případě, že prodávající nedodá zboží ani v náhradním termínu, je kupující oprávněn od kupní smlouvy odstoupit

 

Ceny: Všechny uvedené ceny jsou doporučené výrobcem včetně DPH.

 

Platební podmínky: Platbu je možné provést dvěma způsoby: Dobírkou - po zpracování Vaší objednávky Vám bude zasláno potvrzení. Zboží zaplatíte až při jeho převzetí dopravci. Přesný termín dodání Vám potvrdíme na email nebo telefonicky. K zásilce bude přiložen odpovídající daňový doklad. Převodem z účtu - platba předem - po zpracování Vaší objednávky Vám bude zasláno potvrzení objednávky spolu se zálohovou fakturou ve stoprocentní výši celé zakázky. Částku prosím uhraďte na náš bankovní účet 2240400379/0800. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Po připsání platby na náš účet bude zboží objednáno a po naskladnění vyexpedováno. K zásilce bude přiložen odpovídající daňový doklad.

 

Doprava zboží: Dopravu zboží zajišťujeme vlastní dopravou, společností TOPTRANS nebo Českou poštou (pouze lůžkoviny). Doprava v celé ČR je ZDARMA. 

Při zaslání zboží Českou poštou bude zasláno přes službu České pošty - balík do ruky. Bude důkladně zabaleno a pojištěné proti poškození, krádeži atd. Přesný den, kdy bude zboží předáno České poště Vám bude sděleno na Váš email, popř. telefon, uvedený v objednávce. V případě, že Vás Česká pošta nezastihne na Vaší adrese, Vám nechá ve schránce oznámení o uložení zásilky. V případě, že Česká pošta v námi avizovaný den nedodá zboží na Vaši adresu a nenechá ani oznámení o uložení zásilky ve Vaší schránce, neváhejte nás kontaktovat na tel. 317 711 086, popř. se informovat přímo na Vaší poště (je např. možné, že se Česká pošta nedostala k Vám do schránky apod.).

 

Záruční podmínky: Všechno prodávané zboží je v originálním balení se zárukou minimálně 24 měsíců, určené pro český trh a vztahují se na něj záruční podmínky, které jsou uvedené v sekci Reklamační řád.

 

Storno objednávky: Vaši objednávku můžete stornovat do dvou hodin od vytvoření objednávky emailem na adrese svetspanku@dontis.cz
V případě nedodržení termínu dodání z naší strany, o kterém Vás budeme informovat, máte právo na stornování objednávky.
V případě platby převodem na náš účet a následném stornu z naší strany nebo ze strany zákazníka převedeme neprodleně zaplacenou částku zpět na účet, ze kterého byla připsána.

 

Ochrana osobních údajů: Veškerá osobní data, která uvedete do objednávky slouží jen potřeby odesílatele. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetí osobě.

 

14-ti denní záruka peněz: Při tzv. "fyzicky bezkontaktním způsobu dodání" se řídíme zákonem 367/2000 Sb., poskytujeme 14tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona. Pokud nebudete spokojeni s doručeným zbožím, můžete jej do 14 dnů od obdržení vrátit nepoužité, v neporušeném obalu, originálně zabalené a v kompletním balení, tak jak jste jej převzali, zpět na naši adresu (je třeba přiložit též daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii). Po obdržení vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží na Váš účet, jehož číslo uveďte v průvodním dopise.

 

Na závěr: Všechno námi prodávané zboží je určeno pro český trh a splňuje všechny předepsané normy. Po odeslání objednávky se stává objednávka závaznou, pokud ji do dvou hodin od objednání nestornujete. Za správný obsah zásilky ručíme vrácením zaplacené částky v plné výši!