Přikrývka ALOE VERA MICROFIBER letní 135x200

Nový produkt

Odlehčená přikrývka (vhodná pro letní období) z kvalitní tkaniny s úpravou ALOE VERA. Koncentrace Aloe Vera v tkanině je velice výživná pro tělo, pro lidskou pokožku.

Více informací

1 - 2 týdny

Cena842 Kč

Parametry

Materiál:Povlakový materiál: 100% PES ALOE VERA mikrovlákno s decentním nápisem ALOE VERA, Náplň: 100% PES značkové duté vlákno.
Atyp:na dotaz
Záruka:24 měsíců

Více informací

  • Tkanina přikrývky obsahuje 3% výtažku z léčivé rostliny Aloe Vera. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, velkém množství pórů umožňuje snadné odpařování potu. V horku ochladí, v zimě zahřeje.
  • Výtažek z Aloe Vera působí jako přírodní čistič, jako anestetikum. Zmírňuje bolesti, např. ve svalech, kloubních spojeních apod. Je baktericidní, pokud je aplikován ve vysoké koncentraci po několik hodin v přímém kontaktu s bakteriemi. Dokáže likvidovat viry a je fungicidní za stejných podmínek, jak je uvedeno výše. Je protisvědivý, redukuje krvácení, sráží teplotu zanícených částí těla. Je protizánětlivý. Působí jako přírodní zvlhčovač, dodává vlhkost všem vrstvám kůže, zvyšuje normální buněčné množení, čímž urychluje regenerativní fázi hojivého procesu.
  • Svým charakterem tkanina MICROFIBER velice připomíná přírodní hedvábí. Extra jemné složení dodává tkanině extra příjemný pocit při doteku, je lehká, vysoce absorpční, přitom velice hustá a nemačkavá.
  • Náplň je tvořena ze značkového dutého vlákna.
  • Tato náplň zaručuje výborné izolační vlastnosti a dodává přikrývce vzdušnost, lehkost a prodyšnost.
  • Přikrývka je vhodná i pro alergiky díky své výplni, která vytváří prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů.
  • Praní na 60°C.

Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno, jakož i certifikátem QZ - Zaručená kvalita a výrobek je doporučen i pro děti do 3 let.

Recenze

Napsat recenzi