7 položek celkem
matrace atlanta 5
ZDARMAZDARMA
Matrace ATLANTA + polštářek zdarma
Expedujeme do 5 pracovních dní
od 4 290 Kč

Matrace Atlanta s nosností 120 kg a výškou 15 cm je pružná, prodyšná, má 7 anatomických zón a zajišťuje dokonalé rozložení hmotnosti těla.

Kód: 3634/80X/MED
matrace dáša složení
Zdravotnický prostředek
ZDARMAZDARMA
od 5 490 Kč

Příjemně pružná a odolná ortopedická matrace bez lepidel. AKCE polštářek LENOŠEK KID ZDARMA

Kód: 3550/80X
KLARA TROPICO THERMO JADRO NAHLED
Zdravotnický prostředek
ZDARMAZDARMA
Matrace KLÁRA TROPICO 15 cm
Expedujeme do 4 - 6 pracovních dní
od 9 890 Kč

Špičková, celolatexová, 15 cm vysoká, matrace střední tuhosti s maximální odolností. ideální na polohovací i pevné lamelové rošty.

Kód: 4036/80X
matrace miranda
ZDARMAZDARMA
Matrace MIRANDA
Expedujeme do 2 - 3 týdnů
od 3 690 Kč

Pružná, středně tuhá oboustranná matrace o rozdílných tuhostech.

Kód: 5258/80X
PETRA TROPICO KOMPO
Akce Zdravotnický prostředek
ZDARMAZDARMA
od 3 850 Kč

Komfortní a odolná matrace s odlehčující ramenní zónou. Osvědčená stabilní konstrukce bez lepení. AKCE polštářek LENOŠEK KID ZDARMA

Kód: 3964/80X
matrace special horse 6
ZDARMAZDARMA
Matrace SPECIAL HORSE + polštářek zdarma
Expedujeme do 5 pracovních dní
od 5 190 Kč

Matrace Special Horse je vyrobena ze špičkových materiálů - koňských žíní a dvou nových antibakteriálních pěn s rozdílnou tuhostí. Volíte tedy tvrdší, nebo měkčí stranu.

Kód: 3592/80X2
SARKA TROPICO THERMO JADRO
Zdravotnický prostředek
ZDARMAZDARMA od 5 995 Kč–16 %
od 5 490 Kč

Kvalitní matrace pro malé i velké, královna dětských pokojů. Se vzdušným latexem a pružnou studenou pěnou. AKCE polštářek LENOŠEK KID ZDARMA

Kód: 4060/80X

Chcete se ráno probouzet odpočatí a plní energie? Pak je pro nerušený spánek důležitá kvalitní matrace. V naší nabídce najdete matrace pro všechny věkové kategorie. Nabízíme matrace pro dospělé, matrace pro děti i matrace pro seniory. Pro lepší orientaci využijte kategorie a nebo si matrace jednoduše vyfiltrujte. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, zavolejte nám nebo nám napište zprávu.

#ShowMore#

A jak vybrat tu správnou matraci? Důležité je, že matrace by měla být vnitřně pružná (musí podepírat tělo, aby člověk při obracení ve spánku vydával minimum energie), prodyšná a na povrchu měkká. Při výběru matrace se nesmí zapomínat pro jakou zátěž bude používána a na jaký rošt ji budeme pokládat. Tvrdost matrace patří mezi důležité faktory při výběru. Štíhlí lidé obyčejně potřebují měkčí matrace, ale záleží také na jaké matraci je člověk zvyklý spát. Pro silnější postavy se hodí spíše tvrdší matrace.

Ortopedická matrace se vyznačuje proměnlivou tvrdostí. Zohledňuje rozložení hmotnosti jednotlivých částí těla a pomáhá lepšímu tvarování matrace tam, kde lidské tělo tvoří výraznější křivky. 3 zóny - matrace se ztuženým jádrem působí optimálně na oporu páteře a celá matrace se tak výborně přizpůsobí tvaru těla. 5 zón - matrace s různou tuhostí poskytuje ideální váhové rozložení s vysokým komfortem ležení. 7 zón - napomáhá relaxaci zádových svalů a podporuje ideální prokrvení svalů a pokožky v průběhu spánku.